Popis serveru

Nabízíme vám neobyčejný zážitek na ojedinělém minecraft serveru pro hráče, které už obyčejná Vanilla na Hard obtížnost nebaví a chtějí zkusit něco těžšího – výzvu bez módů společně s ostatními hráči.

Ilustrační mapa světa:

Zelené Peklo je nejtěžší československý Minecraft server pro zralejší, otužilejší a opatrnější hráče preferující kvalitu před kvantitou. Server je zaměřen na spolupráci, výzvu a také architekturu (realistickou i fantastní), nabízí nevšední, dosud neviděný zážitek uspokojující nejen náročné estéty.
Na ploše světa o velikosti ostrova Guadalope můžete prozkoumávat vanillní Velké Biomy s čímdál větším množstvím splavných řek. Bojujte o holý život s monstry, kteří vám budou příjemnějšími společníky než průměrní hosté.

Nesetkáte se zde z teleporty, warpy, residencemi, zámky, umělou ekonomikou, impériemi, minihrami, odměnami za hlasování, toxickými hráči nebo ruznými jinými zbytečnostmi a omezeními.

Naopak, na serveru je vše více o přirozenosti a dobrovolnosti. Chceš uspořádat soutěž? Můžeš! Chceš si postavit obchod poblíž spawnu? Můžeš! Chceš si hrát na trpaslíka z Osamělé hory? Proč ne!
Zkrátka můžeš si dělat co chceš, pokud neohrozíš estetiku serveru nebo svobodu jiných hráčů.

Už jen do výběru seedu světa bylo investováno až přehnané množství času – zásadní bylo, aby svět obsahoval všechny potřebné biomy a přijatelně rozmístěné (přece nechcete mít zasněženou taigu hned vedle džungle a podobné hlouposti). Podle tohoto si můžete sami domyslet, že určitě i pluginy jsou šetrně vybrány a testovány k docílení dokonalého prožitku ze hry (hráčům nasloucháme).

Nejtěžší československý Minecraft server pro náročné stavitele