Chci podpořit server

Veškerá finančí podpora jde na zaplacení našeho serverového hostingu Zeleného Pekla, kde se prodlouží doba pronájmu a tím i maximální délka hraní všech hráčů na serveru. Pokud někoho napadne poslat větší příspěvek, můžeme se také zamyslet nad zakoupením nějakého užitečného spigot pluginu, který by mohl přidat další herní vlastnosti (po domluvě s přispívajícím a nejaktivnějšími členy serveru).

Nabízíme několik způsobů přispění na server:

PaySafeCard

Nejbezpečnější způsob je skrze PaySafeCard kterou koupíte v každé trafice. Jednoduše nám sdělíte platební kód karty a počet korun které máme vložit na server (pokud koupíte PaySafeCard třeba za 300KČ a z té částky chcete darovat serveru 200KČ – takovou volbu budeme respektovat a vložíme na server jen částku kterou nám sdělíte). Při této možnosti nedochází k žádné ztrátě (za transakci) a proto je to preferovaná možnost, stejně jako platba kartou.

Platba kartou

Pokud chcete platit platební kartou, doporučujeme přímo eshop našeho hostingu.  Zde můžete zakoupit dárkový poukaz v libovolné hodnotě a poté vám bude doručen darovací klíč. Velmi spolehlivý způsob – 98% pozitivních hodnocení na serveru heureka.cz a klíč obdržíte do 5-ti minut po zaplacení. Můžete platit kartou VISA/MASTERCARD/MAESTRO nebo bezhotovostním převodem – QR Platba.Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu FakaHeda

SMS

Pro ty z vás, kteří nemají bankovní účet nebo se jim nechce kupovat PaySafecard nabízíme platbu přes SMS, která má velikou ztrátu – pokud přispějete 300Kč, na server se dostane jen 200Kč z důvodu poplatků za službu. Použíjte jen pokud nemáte jinou možnost.

Pokud jste se rozhodli přispět jedním z těchto způsobů

Kontaktujte administrátora přímo na serveru, nebo napišete soukromou zprávu adminovi na naše Forum.

Co tím získáte?

Za příspěvek nedostanete výhody které by vás materiálně zvýhodnily oproti ostatním hráčům na serveru, ale pouze takové drobnosti jako – Speciální hodnost, barva nicku, mazlíčka, umístění na Tabuli Cti, prioritní řešení problémů/požadavků a návrhů před ostatními, naděje na povýšení na jednu z administrátorkských funkcí (podle zájmu a získané důvěry).

Pokud nemáte možnost přispět finančně

Server můžete bezplatně podpořit tím, že napíšete rozumnou recenzi na minecraft server listu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejtěžší československý Minecraft server pro náročné stavitele